Apie

Mūsų misija

„The Color Run“ misija yra suburti žmones ir padaryti pasaulį laimingesne, sveikesne vieta.

Kaip vyksta The Color Run

Spalvų bėgimas The Color Run yra penkių kilometrų ilgio pramoginis bėgimas. Kiekviename kilometro taške spalvų bėgikai nuo galvos iki kojų nuspalvinami vis kitos spalvos milteliais, o trasoje jų taip pat laukia įvairios staigmenos (putų zonos, muzikos stotelės ir kt.). Dalyviai prie starto linijos vilki baltos spalvos teminius bėgimo marškinėlius ir trasą užbaigia būdami itin spalvingi! Pasibaigus bėgimui, linksmybės tęsiasi festivalio zonoje – didžiausiame gyvenime vakarėlyje: čia daug muzikos, šokių, nuotraukų, rėmėjų aktyvacijų ir masinių spalvų metimų, sukuriančių milijonus ryškiausių spalvų derinių. Patikėkit, tai yra geriausia vakarėlis įveikus laimingiausių 5 kilometrų bėgimą planetoje!

Spalvų bėgikų demografiniai bruožai ir bėgimo priežastys skiriasi. Nerinkdamas nugalėtojų ir nesekdamas oficialių bėgimo laikų, „The Color Run“ patenkina visų norus – čia bėga ir pirmą kartą bėgantys ir jau patyrę sportininkai. Daugiau nei pusė mūsų dalyvių kasmet yra pirmą kartą 5 kilometrus bėgantys bėgikai. Spalvų bėgimas The Color Run didžiuojasi galėdamas būti priežastimi ir paskatinimu, įkvepiančiu mūsų dalyvius gyventi aktyvesnį gyvenimo būdą, be to, smagiai praleisti laiką!

Mūsų istorija

Pirmą kartą įgyvendinta idėja dar 2011 metais, kaip pirmasis pasaulyje “COLOR 5K” ir “COLOR DASH” renginys. Organizuodami renginį, kuriame sukuriamos emocijos yra kur kas svarbesnės nei kilometrų kiekis įveiktas per tam tikrą laiką, darome bėgimą prieinamą ir suprantamą visiems, nepaisant patirties ar gebėjimų.