Parama

„The Color Run“ metu mes visi skleidžiame magiją. Jaučiame, kad svarbu išryškinti reikšmingas priežastis, užmegzti ryšį su bendruomene ir gebėti dalintis! Jei turite klausimų apie tai, kaip labdaros organizacijos veikia kartu su „The Color Run“, peržiūrėkite mūsų labdaros D.U.K. čia.

Jei jus domina savanorystė ARBA turite labdaros organizaciją, kurią norite nominuoti, užpildykite žemiau pateiktą informaciją. Taip pat galite atsiųsti mums el. laišką adresu info@thecolorrun.lt

Skleiskime magiją kartu!

D.U.K.

KAS PASKATINO SPALVŲ BĖGIMĄ?

Spalvų bėgimą įkvėpė keli nuostabūs renginiai, įskaitant „Disney“ spalvų pasaulis, „Paint Party“, „Mud Runs“ ir festivaliai visame pasaulyje, tokie kaip Holi šventė ir kiti. Norėjome sukurti pozityvias emocijas keliančią ir bėgimą skatinančią aplinką, kuri būtų susijusi su sveikata ir laime, o ne konkurencija. Mes tikime, jog „The Color Run“ bėgimas gali būti skatinti ir įkvėpti nuolatinę sveiką gyvenseną.

AR THE COLOR RUN YRA LABDAROS, NE PELNO SIEKIANTI ORGANIZACIJA?

The Color Run, LLC yra pelno siekianti renginių organizacija. Tačiau visada stengiasi pakviesti kiek įmanoma daugiau skirtingų labdaringų organizacijų asmenų dalyvauti spalvų bėgime.

Taip pat kiekvienas besiregistruojantis bėgikas gali skirti skirtingo dydžio auką vaikams, o renginio organizatoriai savo iniciatyva šią sumą dvigubina bei kviečia skirtingų vaikų globos namų gyventojus dalyvauti bėgime ir taip nuspalvinti jų kasdienybę.

Daugiau apie partnerystę ir labdarą skaitykite čia.

KUR KREIPTIS KILUS PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ?

Kilus papildomiems klausimams, susisiekite su mumis čia. Stengsimės kaip įmanoma greičiau jums atsakyti!